Blaisse Marou

Blaisse Marou –  lat 8.

Rozpocznie w tym roku naukę w klasie CE1. Chłopiec mieszka z mamą, 4 rodzeństwa oraz przybranym tatą, jego ojciec nie żyje. Mama oraz młodszy brat chorują na AIDS. Obecny partner mamy niewiele pomaga w wychowaniu dzieci oraz utrzymaniu rodziny, choruje na alkoholizm. Mama mimo słabego zdrowia i często dotykających ją różnych chorób robi co może by zadbać o dzieci. Pracuje na niewielkim polu maniokowym oraz uprawia kukurydzę i orzeszki arachidowe, to co uda się zebrać służy jako wyżywienie rodziny, nadwyżkę sprzedają. Mieszkają w domu z cegły glinianej, nie mają dostępu do eteryczności ani bieżącej wody, czerpią ją z miejscowej rzeki.

 

Jeśli chcecie Państwo pomóc, to prosimy o wypełnienie umowy adopcyjnej (wystarczy wysłać skan umowy na adres e-mail: fundacja@sercedlaafryki.com) – odnośnik do umowy poniżej.

umowa-adopcyjna-Siostra Rachela

Zarówno ona jak i każdy  z naszych podopiecznych nie poradzi sobie bez Państwa pomocy. Zasługuje ona na szansę, którą wspólnie możemy jej podarować. Poniżej podajemy też bezpośredni odnośnik do działu adopcyjnego.

Zobacz sylwetki innych młodych osób, którym możesz pomóc: