BONGO OMER DAREC

Ma on 16 lat, od września uczęszcza do 1 klasy liceum, czyli zostały mu tylko 2 lata do matury. Ojciec zmarł 9 lat temu. Mieszka w Garoua Boulai z matką, ciotką, 3 swojego rodzeństwa i 2 kuzynów wziętych pod opiekę przez matkę. Ojciec nie interesuje się synem, wyjechał do innej miejscowości i nie ma z nim kontaktu. Mama zarabiała na życie sprzedając przed szkołą słodkie bułki własnej produkcji, niestety od kilku miesięcy nie może tego robić, gdyż zepsuł jej się sprzęt do ich przechowywania i transportowania. Szuka innej pracy, dlatego chciałaby wysłać Petera (najmłodszego syna) do przedszkola. Mieszkają w domu zbudowanym z ziemi połączonej z wodą, pokrytym blaszanym dachem. Hodują świnie i kury.

 

Jeśli chcecie Państwo pomóc, to prosimy o wypełnienie umowy adopcyjnej (wystarczy wysłać skan umowy na adres e-mail: fundacja@sercedlaafryki.com) – odnośnik do umowy poniżej.

umowa-adopcyjna-Siostra Rachela

Zarówno on jak i każdy  z naszych podopiecznych nie poradzi sobie bez Państwa pomocy. Zasługuje on na szansę, którą wspólnie możemy jemu podarować. Poniżej podajemy też bezpośredni odnośnik do działu adopcyjnego.

Zobacz sylwetki innych młodych osób, którym możesz pomóc: