DAMBOURA BOUI FRANCIS

Francis pochodzi z wioski Gado oddalonej od Garoua Boulai o 30 km. Uczęszcza do 3 klasy Liceum. Mieszkał tam z ciotką, ponieważ ojczym wyrzucił go z domu – nie akceptował syna z poprzedniego związku swojej żony. Prawdziwy ojciec nigdy się nim nie interesował, wyjechał do innej miejscowości i nie ma z nim kontaktu. W przyszłym roku zamieszka w Garoua Boulai z wujkiem, jego żoną i 2 jego dzieci, by móc kontynuować naukę. Wujek zarabia wykonując drobne prace budowlane a jego żona uprawia pole: maniok, orzeszki ziemne i makabo, jednak jest to niewystarczające, by przyjąć pod swój dach kolejnego członka rodziny.

Jeśli chcecie Państwo pomóc, to prosimy o wypełnienie umowy adopcyjnej (wystarczy wysłać skan umowy na adres e-mail: fundacja@sercedlaafryki.com) – odnośnik do umowy poniżej.

umowa-adopcyjna-Siostra Rachela

Zarówno on jak i każdy  z naszych podopiecznych nie poradzi sobie bez Państwa pomocy. Zasługuje on na szansę, którą wspólnie możemy jemu podarować. Poniżej podajemy też bezpośredni odnośnik do działu adopcyjnego.

Zobacz sylwetki innych młodych osób, którym możesz pomóc: